שירותי סיעוד לקשישים

שירותי אחיות פרטיות למגוון צרכים

אחיות מוסמכות

אחיות מוסמכות

תפקידה של האחות המוסמכת הוא להשגיח ולטפל בחולה, הן בבית החולים והן בבית בזמן ההליך השיקומי של המחלה או הניתוח. האחיות של אביב שירותי סיעוד עושות את מירב המאמצים שהחולה ישוב לתפקוד מלא במהרה.

asian-nurse-take-care-senior-woman-on-wheelchair-at-nursing-home-care-.jpg

מטפלת בקשישים

כאשר אדם הקרוב לנו מגיע למצב בו הוא נזקק לשירותי סיעוד, אנו רוצים לתת לו את הטוב ביותר.לדעת שהוא מטופל על ידי המטפל המסור ביותר ועל ידי החברה האמינה ביותר שנוכל למצוא.

אחות לאחר ניתוח

אחות לאחר ניתוח

לעיתים רבות מטופלים לאחר ניתוח השוהים בבית החולים, אינם מקבלים את מירב היחס והטיפול לו הם ראויים מכיוון שמדובר ברפואה ציבורית, ולא תמיד יש את כח האדם המתאים הנותן לחולה את הטיפול האידיאלי לו הוא זקוק.

אחות סיעודית

מטפלת סיעודית

קשישים, נכים וחולים זקוקים לעזרה צמודה ולטיפול סיעודי. אנו באביב שירותי סיעוד הרכבנו צוות מטפלים סיעודיים מהשורה הראשונה.

אחות 24 שעות

אחות 24 שעות

מטופלים רבים זקוקים לסיוע צמוד של 24 שעות, לכן, חברת אביב שירותי סיועד מעמידה לרשותכם מגוון של אחיות מקצועיות ובעלות נסיון רב אשר יעמוד לרשותכם 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע.

אחות לילה

אחות לילה

כאשר יש צורך בטיפול סיעודי או רפואי, הטיפול הינו יומיומי, 24 שעות ביממה. על מנת להקל מהלחץ של הסובבים והמשפחה בטיפול המסור, חברת אביב שירותי סיעוד מעמידה לרשות מטופליה שירות “אחות לילה”.

אחות פרטית

אחות פרטית

שהיה של אחות פרטית עוזרת לתחושת הביטחון של החולה ש”יש מישהו לצידו” בכל עת. הידיעה שצרכיך מתמלאים ושיש מעקב צמוד ותמידי על מצבך הבריאותי ללא צורך להמתין לאחות שעסוקה עם חולה אחר, חשובה מאין כמותה. 

כאשר אדם הקרוב לנו מגיע למצב בו הוא נזקק לשירותי סיעוד, אנו רוצים לתת לו את הטוב יוותר. לדעת שהוא מטופל על ידי המטפל המסור ביותר ועל ידי החברה האמינה ביותר שנוכל למצוא.

אביב שירותי סיעוד חרתה על דגלה לדאוג למטופלים הזקוקים לטיפול סיעודי. המטפלים של אביב סיעוד נבחרים בקפידה ומנוטרים על ידה על בסיס יום יומי. על המטפל להיות מקצועי,  רגיש ואחראי. להיות נכון לעזור בכל דבר ומעבר לכך. להיות רגיש ואוהב, מתחשב והומאני.

המטפלים שלנו עוברים הכשרה והם בעלי נסיון בטיפול בקשישים. אנו מאמינים כי טיפול מסור לכל צרכיו של המטופל, הוא הדרך הטובה ביותר לתת למטופל את התחושה שהוא לא לבד ושתמיד יש מי שייסיע לו בכל דבר שיזדקק.

תפקידו של המטפל הוא החל מטיפול שוטף בביתו ועד עזרה בפעולות המיומיומיות.
המטפלים שלנו דואגים לסעוד את המטופל, לטפל בו על כל המשתמע מכך ולהיות איתו.
המטופל הסיעודי זקוק לשירותים רבים כגון, עזרה בהאכלה, שתיה, ליווי לעשיית צרכים או מקלחת. שמירה סדירה על הגיינה ותנועה ממקום למקום. כאן נכנסים לתמונה המטפלים של אביב סיעוד אשר הוכשרו למטלות אלו תוך שמירה על כבודו של המטופל.

אתם, כקרוביו של המטופל, יכולים לישון בראש שקט ולדעת שיש מי שדואג לאהובכם. סועד אותו ודואג לכל צרכיו גם מבלי שיצטרך לבקש.

למה לבחור דווקא בנו?

כשמדובר בשירותי סיעוד, אנחנו מציבים את הרף גבוה. הנה כמה סיבות מדוע כדאי לבחור בנו

הצטרפו לעשרות לקוחות מרוצים!

טיפול אישי

אנו מתאימים את השירותים שלנו לצרכים הייחודיים של כל לקוח, ומבטיחים טיפול מותאם אישית ויעיל

מומחיות וניסיון

האחיות שלנו מוסמכות ומנוסות מאוד, ומבטיחות מתן טיפול מקצועי ומסור למגוון רחב של לקוחות.

מחויבות למצוינות

אנו מחויבים לשמור על הסטנדרטים הגבוהים ביותר של טיפול, ומבטיחים שהלקוחות שלנו יקבלו את הטוב ביותר.

אמון ואמינות

אנחנו יודעים עד כמה חשוב לודא את איכות הטיפול ולכן אנחנו בודקים ומודדים את נותני השירות שלנו באופן תמידי.

דילוג לתוכן