אחות לאחר ניתוח

מטפלת סיעודית בבית

בחירת מטפל סיעודי צמוד היא בחירה חשובה מאין כמותה.
המטפל הצמוד יתגורר עם היקר לכם בבית וישהה עימו זמן לא מבוטל ולכן, אתם חייבים למצוא מטפל שיתחבר למטופל הסיעודי ויבין אותו. מטפל שאפשר לסמוך עליו ולהיות רגועים כאשר הוא נמצא לבד עם המטופל ושהמטופל ירגיש בנוח איתו.
רוב המטופלים הסיעודיים הינם קשישים ולכן זקוקים לסיוע צמוד במטלות היומיומיות. לכן, אחד הדברים הבסיסים בבחירת מטפל הוא שפה משותפת. המטפל חייב לדבר את שפתו של המטופל על מנת ליצור שיח והבנה בין השניים.
שפה משותפת הינה יתרון גם מכיוון שתוכל להווצר שיחה שתגרום לחיבור וקרבה בין המטפל למטופל. לאווירה טובה יותר ותחושת בטחון.

חשוב לבחור מטפל שיודע להתמודד עם קושי פיזי כגון עזרה ונשיאת הקשיש. לעיתים הקשיש זקוק לעזרה בניידת כגון הליכה לשירותים או למקלחת ועזרה בהלבשה או בהאכלה.
יש לא פחות חשיבות להבנה רפואית בסיסית של המטפל. שידע לזהות מצוקה רפואית במידה וקיימת כזו. לזהות סימני מחלה ולהתמודד עימם.
התמודדות של המטפל בבית היא התמודדות עם נכויות שונות שיש למטופל, לרבות נכות בשמיעה ובראיה אשר מצריכות התמודדות אחרת, זהירות והקפדה יתרה לשלומו של הקשיש.
חשוב שהמטפל יעבור הכשרה טיפולית ורפואית להתמודדות עם מצבים שונים שבהם ניתן להתקל בחיי היומיום.

כאשר מדובר בטיפול בבית, ישנה חשיבות רבה לבחירת מין המטפל. למען תחושת הנוחות והבטחון של שני הצדדים, לרוב ישנה העדפה בבחירת מטפל מאותו המין של המטופל.

המטפלים של אביב סיעוד מותאמים לצרכי המטופל ככל שרק ניתן.
אנו מקפידים שהמטופלים שלנו יחושו בנוח עם המטפלים שלנו. אנו מקפידים על שפה משותפת, תחושבת ביטחון ונוחות לשני הצדדים. כי רק כך נקבל טיפול מקסימלי ואישי.

אביב שירותי סיעוד חרתו על דגלם “מקצועיות, אמינות ויחס אישי” ואנחנו דואגים לקיים זאת עם כל מטופל ומטופל.

אנו מתאימים את מצבו הבריאותי והנפשי של המטופל למטפלים שלנו ובוחרים כל מטפל ומטפלת בקפידה. המטפלים של אביב שירותי סיעוד עוברים הכשרות מתאימות ונבחרים לאחר מיונים קפדניים.
התהליך לא תם בכך. כל המטפלים מנוטרים על ידי הצוות שלנו על בסיס יומי. אנו מקפידים על רמת שירות גבוהה, הקניית תחושת בטחון ומקצועיות ללא פשרות.

דילוג לתוכן