אודותינו

חברת “אביב שירותי סיעוד” הינה חברה מובילה במתן שירותי סיעוד. שנים של נסיון בטיפול ומתן שירות לנזקקים רבים, איפשרו לנו היכרות מעמיקה עם צרכי המטופלים ובני משפחותיהם. אנו מאמינים שהשירות האדיב והדואג הינו חשוב לא פחות ממקצועיותו של המטפל ושמירה על מערכת יחסים טובה בין המטפל והמטופל הינה נר לרגלינו.

מטפלים ומטפלות המועסקים על ידינו עוברים סינון קפדני ובקרה בלתי פוסקת במהלך עבודתם. אנו דואגים לבחור לכל מטופל את המטפל המתאים ביותר עבורו ולבצע את מירב הבדיקות והבקרות מול המטפל, המשפחה והמטופל (במידת האפשר) באופן שוטף, על מנת לוודא שההתאמה אכן הייתה מוצלחת.

הידע הרב שצברנו מאפשר לנו לעיתים לספק לבני המשפחה סיוע מול הרשויות השונות המעניקות סיוע כספי כגון ביטוח לאומי, משרד הבריאות וקופות החולים. לעיתים, ידיעת הזכויות ולא פחות מכך הכרת התהליכים שעשויים להיות סבוכים יכולה לאפשר הקלה משמעותית למשפחה מבחינת הנטל הכלכלי שמצריך תהליך הטיפול הסיעודי.

הקליקו על סמל הקופה לבירור זכאות

הקליקו על הסמל של קופת החולים ובדקו את הזכאות שלכם

השאירו פרטים עכשיו

nurse-caring-about-senior-woman.jpg

חברת “אביב שירותי סיעוד” עוסקת במתן שירותים לקשישים ולחולים סיעודיים. החברה הוקמה על מנת לספק את השירות המקצועי והטוב ביותר, לרווחת הקשישים ושאר המטופלים ולשביעות רצון בני המשפחה. החברה מעסיקה מטפלים ומטפלות, ישראלים וזרים, שנבחרו בקפידה. התאמת המטפל למטופל הינה תהליך רב חשיבות, המבוצע בשילוב עם המשפחה ובמידת האפשר עם המטופל עצמו. השירותים כוללים בין היתר השגחה צמודה בבית המטופל, סיוע בפעולות המצריכות סיוע, ליווי בתהליך החלמה מניתוח ועוד.

למה לבחור דווקא בנו?

כשמדובר בשירותי סיעוד, אנחנו מציבים את הרף גבוה. הנה כמה סיבות מדוע כדאי לבחור בנו

הצטרפו לעשרות לקוחות מרוצים!

טיפול אישי

אנו מתאימים את השירותים שלנו לצרכים הייחודיים של כל לקוח, ומבטיחים טיפול מותאם אישית ויעיל

מומחיות וניסיון

האחיות שלנו מוסמכות ומנוסות מאוד, ומבטיחות מתן טיפול מקצועי ומסור למגוון רחב של לקוחות.

מחויבות למצוינות

אנו מחויבים לשמור על הסטנדרטים הגבוהים ביותר של טיפול, ומבטיחים שהלקוחות שלנו יקבלו את הטוב ביותר.

אמון ואמינות

אנחנו יודעים עד כמה חשוב לודא את איכות הטיפול ולכן אנחנו בודקים ומודדים את נותני השירות שלנו באופן תמידי.

דילוג לתוכן